Nasz zespół
-
Przychodnia Weterynaryjna Citywetka
Paulina Murawińska-Pogorzelska
-
lek. wet. Paulina Murawińska-Pogorzelska
Specjalistka chorób psów i kotów
Właścicielka Przychodni
Liderka Kobiecego Biznesu. Przewodniczka
INTERNA, ENDOKRYNOLOGIA, GASTROENTEROLOGIA
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie rocznik 2005. Ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Uzyskała tytuł specjalistki chorób psów i kotów. Autorka licznych artykułów o tematyce weterynaryjnej publikowanych na łamach Magazynu Ogólnopolskiego „Zagroda”. Konsultacje w dziedzinie endokrynologii, gastroenterologii, interny.
Prywatnie szczęśliwa mama i mężatka, opiekunka psów: Runa i Polara, kotów: Szarlotki i Szczawika. Fanka turystyki górskiej. Motto życiowe – "Celem jest iść, nie dojść".
-
lek. wet. Katarzyna Junikiewicz
INTERNA, DERMATOLOGIA
Absolwentka Wydział Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu rocznik 2012. W trakcie studiów odbywała praktyki w jednej z wrocławskich lecznic. Konsultacje w dziedzinie interny.
Prywatnie opiekunka kotki Inki, kota Heńka i suczki Liszki. Fanka literatury oraz kina fantasy i sf, muzycznych “mocnych brzmień”.
-
dr n. wet. Anna Kosiec Tworus
Specjalistka radiolog
USG, DIAGNOSTYKA DOPPLEROWSKA
Absolwentka wydziału Medycyny weterynaryjnej w Warszawie, uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny radiologii weterynaryjnej oraz Tytuł doktora nauk weterynaryjnych. Autorka licznych artykułów z dziedziny ultrasonografii. Wykonuje badania ultrasonograficzne, w tym badanie metodą dopplerowską oraz echo serca, badane stawów i układu mięśniowego, tarczycy, gałek ocznych. Konsultuje pacjentów w dziedzinie radiologii.
Prywatnie: szczęśliwa mama i żona, fanka sportów ekstremalnych.
-
lek. wet. Małgorzata Skowron Suchodolska
Specjalistka chirurgii
CHIRURGIA MIĘKKA
Absolwentka Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Warszawie. Ukończyła Studia Podyplomowe na Uniwersytecie we Wrocławiu w 2018 roku uzyskując tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Realizuje konsultacje oraz zabiegi chirurgiczne z zakresu chirurgii miękkiej.
Prywatnie: szczęśliwa mama i mężatka, niezwykle ciepła i optymistyczna, realizuje się w pracy z dziećmi w zakresie woltyżerki , fanka sportów ekstremalnych - grotołaz, członkini Warszawskiego Speleoklubu.
-
lek. wet. Kinga Klimek-Kępa
INTERNA, NEFROLOGIA
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie, rocznik 2021 oraz Studium Kot: Zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne. W czasie studiów odbywała praktyki kliniczne w lecznicach w Polsce i w Irlandii. W Przychodni City Wet zajmuje się konsultacjami z zakresu interny i behawiorystyki kotów.
Prywatnie mama 4 kotów i mnóstwa roślin doniczkowych. Po pracy możecie ją spotkać na jodze, w pierwszym rzędzie na koncertach albo w podróży z aparatem.
-
lek. wet. Justyna Chałubińska
Specjalistka anestezjologii
ANESTEZJOLOGIA
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Specjalista chorób psów i kotów. Współpracuje z klinikami weterynaryjnymi w Warszawie wspierając swoim doświadczeniem w opiece śród- i okołooperacyjnej. Jest członkiem VASTA — Międzynarodowej Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej. Poza anestezjologią weterynaryjną pasjonuje się między innymi jazdą konną i dobrą muzyką.
-
lek. wet. Aleksandra Chełstowska
BADANIE ECHO SERCA I USG PŁUC
Ukończyła studia na uniwersytecie przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata pracowała jako lekarz internista, jednak jej szczególnym zainteresowaniem zawsze była kardiologia i diagnostyka obrazowa i postanowiła całkowicie oddać się tej dziedzinie. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji o tematyce kardiologii, chorób układu krążenia oraz diagnostyki obrazowej.
Prywatnie miłośniczka teatru oraz muzyki i właścicielka bullteriera Waldka.
-
lek. wet. Karolina Kościańska
OKULISTYKA
Ukończyła studia na wydziale medycyny weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2018 roku. Odbyła liczne staże zagraniczne - między innymi w Veterinary Medical Center of Cental New York w Stanach Zjednoczonych oraz w Arago Hospital Veterinari w Hiszpanii, a także praktyki kliniczne w Sandymount Pet Hospital w Irlandii. Należy do stowarzyszenia ESVO - European Society of Veterinary Ophthalmology.
Prywatnie miłośniczka podróżowania, sportu i sztuki. Właścicielka psa Pieni oraz trzech kotów - Puszkina, Kicika oraz Morisa.
-
lek. wet. Agnieszka Lengier-Omilianowicz
RADIOLOGIA, BADANIA USG
Ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie w 2015r. Od czasów studiów interesuje się ultrasonografią i stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z tego zakresu, w trakcie specjalizacji weterynaryjna diagnostyka obrazowa. Uczestniczyła w wielu specjalistycznych kursach diagnostyki obrazowej szkoląc się pod okiem najlepszych specjalistów w kraju. Wykonuje USG jamy brzusznej, szyi oraz płuc psów, kotów, królików, kawii domowych i fretek. Przeprowadza biopsję pod kontrolą USG.
Prywatnie spełniona mama, miłośniczka jazdy konnej w stylu western i literatury fantasy.
-
lek. wet. Marta Krajewska
INTERNA , GASTROENTEROLOGIA
Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie rocznik 2021. W czasie studiów odbywała praktyki w klinikach w Warszawie. Zajmuje się interną, a szczególnym zainteresowaniem darzy gastroenterologię.
Prywatnie opiekunka cudownego psa Miki i dwóch kociaków Lusi oraz Klamota. Wielbicielka górskich szlaków, dobrych książek i spacerów z psem.
-
lek. wet. Zofia Bernatowicz
INTERNA.
Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W trakcie studiów odbywała praktyki w warszawskich lecznicach. Stara się stale pogłębiać swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętej interny.
Prywatnie opiekunka suczki Dyni, miłośniczka muzyki, podróży i długich spacerów w otoczeniu przyrody.
-
lek. wet. Karolina Tomaszewska
ENDOSKOPIA, GASTROSKOPIA, KOLONOSKOPIA, RHINOSKOPIA, OTOSKOPIA
Ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie w 2017r. Zawodowo interesuje się głównie gastroenterologią oraz choroby układu oddechowego. Od 3 lat zajmuj się endoskopią i intensywnie szkoli się w tym kierunku.Endoskopia to dziedzina mało inwazyjnej diagnostyki obrazowej. Pozwala na zobrazowanie jam ciała bez traumatyzacji chirurgicznej za pomocą kamery wprowadzanej do odpowiedniego otworu ciała
Gastroskopia i kolonoskopia jest metodą obrazowania przełyku i żołądka oraz jelit i pozwala na diagnostykę przewlekłych problemów gastroenterologicznych.
Bronchoskopia pozwala na diagnostykę układu oddechowego, rhinoskopia polega na badaniu jam nosowych, otoskopia jest badaniem kanałów słuchowych.
Jest to również małoinwazyjna metoda interwencyjna w przypadku ciał obcych, pozwala na usuniecie niewielkich zmian.
Prywatnie jest aktywną mamą i uwielbia sport.
-
tech. wet. Aleksandra Łachnowicz
Sekretarka i dobry duszek lecznicy w jednym. Punktualna, słowna, pełna pozytywnej energii i zapału do niesienia pomocy. Emocjonalna, szczera, czasem za bardzo ale to dla tego, że jej zależy. Potrafi rozweselać zespół w trudniejszych chwilach. Zna prawie wszystkich pacjentów i przyjmowane przez nich leki, niekiedy lepiej od właścicieli.
Prywatnie również mocno związana ze zwierzętami. Na co dzień prowadzi dom tymczasowy dla potrzebujących kotów, a w razie potrzeby nie odmówi też "innemu gatunkowi".
-
tech. wet. Katarzyna Czarnecka
Absolwentka technikum weterynaryjnego w Piasecznie. Swoją przyszłość od zawsze wiązała ze zwierzętami. Studentka wydziału Psychologii stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.
Prywatnie opiekunka kotek Noris i Stelli oraz psa Olafa. Jej pasją jest windsurfing oraz sporty wodne.